První jarní zápas

14.04.2012 21:25

Dne 14.4.2012 jsme odehráli první jarní mistrovské utkání na hřišti ve Vražném. Hned v úvodu utkání, po rohovém kopu, vstřelil první branku Milan Konečný. Po této brance jsme přestali hrát a domácí tým toho využil a vstřelil vyrovnávající branku. Do poločasu jse nám podařilo vstřelit ještě jednu branku a to Danielem Kolečkem z přímého kopu, kdy zatočil míč na zadní tyč, kde domácí brankář se snažil míč vyrazit, ale pouze si jej zasunul do brány. Poločas tedy skončil 1-2. V druhé půli se nám dařilo lépe kombinovat a tím si vytvářet i hodně šancí před bránou, ale nepodařilo se nám skórovat. Největší šanci měl Milan Konečný a to po krásném centru z pravé strany,kdy netrefil hlavou prázdnou bránu. Netrvalo dlouho a opět byl v šanci Milan Konečný, který nekompromisně zakončil k tyči a tím pojistil vítězství Žiliny. Na hře bylo vidět, že se hrálo teprve první mistrovské utkání. Konečný výsledek 1-3 a odvážíme si tři body domů!!!